Jaroslav Svoboda

Díky práci v EUROSOFT-Control jsem se podíval do mnoha zemí na světě. Nikdy nezapomenu na Gigafactory v USA, kde se vyrábí baterie pro Teslu. Měl jsem radost, že jsem se podílel na rozvoji jednoho z největších výrobních závodů na světě.

Jaroslav Svoboda PLC programátor


Jaké byly moje začátky

V roce 2013 jsem na internetu našel inzerát na pozici do EUROSOFT-Control. Lákala mě možnost poznávat nové oblasti automatizace. Nikdy nezapomenu na to, jak jsem poprvé vyjel do USA řešit svůj první samostatný projekt pro BMW. Dodnes děkuji panu Paškovi, majiteli firmy, za to, že ve mě věřil.

Náplň mé práce

Tvořím software pro PLC podle zákaznických standardů. Zároveň se starám o optimalizaci a zvyšování efektivity výrobních linek. Většinou musím vykomunikovat nekvalitní nebo neúplné zadání a pak také řeším aktuální situace na běžících linkách, se kterými je třeba si neprodleně poradit.

Nové zkušenosti

Žádný den není stejný a většinou na mě čeká nějaké překvapení. Každý projekt přináší nové výzvy, protože každý zákazník používá jiný softwarový standard.

Ale právě díky tomu, že se neustále seznamuji se všemi výhodami i nevýhodami jednotlivých standardů, získávám nenahraditelné zkušenosti. Různorodost té práce mě baví.

Úspěšné projekty

Naplňuje mě vidina úspěšného výsledku a hotového produktu. Vím, že cokoliv se naučím, vzápětí zúročím na dalším projektu. Skrze práci v EUROSOFT-Control už jsem se podíval po celém světě a zároveň jsem pracoval pro opravdu velké značky, jako BMW, Škoda/VW, Volvo nebo Scania.

Jsem hrdý, že pracuji pro společnost, která má tak dobré jméno u zákazníků a vedení má vstřícný přístup ke svým zaměstnancům.

 

Zpět do kariéry


Přidejte se
k EUROSOFT-Control

Volné pracovní pozice