Proč se přidat k nám?

EUROSOFT je ryze česká společnost, která vznikla v roce 2006.

Vedení společnosti si uvědomuje, že nejcennějším pilířem firmy jsou její zaměstnanci. Proto se u nás setkáte s přátelskou atmosférou, dobrými pracovními podmínkami, férovým jednáním, s možnostmi profesního i osobního růstu a v neposlední řadě work- life balanc mezi pracovním a soukromým životem.

Naším přáním je pracovat s lidmi, kteří se chtějí realizovat a společně táhnout za jeden provaz.  Rok od roku rosteme a jsme stále věrni našim hodnotám, lidskému přístupu a neformální přátelské atmosféře. 

Sídlíme v nové moderní budově, s vlastním oploceným parkovištěm, v dosahu MHD.

Zároveň si ceníme výborných pracovních výsledků, loajality a nových nápadů, které jsme připraveni náležitě odměnit.

Spolupracujeme i s živnostníky nebo malými firmami. Pokud chcete zůstat na volné noze, nemusíte se nutně stát našimi kmenovými zaměstnanci.

Jestliže Vás filosofie firmy oslovila a dává smysl, pak jste člověk, kterého hledáme. 

Chcete se k nám přidat? Udělejte dnes ten správný krok. 

Koho právě hledáme


Nahlédněte pod pokličku

Máme 8 divizí a každá má své nezaměnitelné místo.  V našich lidech podporujeme kreativitu, zápal a samostanost. Dáváme svým lidem prostor pracovat podle sebe a pouze jim udáváme směr. Chcete být také u toho? 

 

20180522_0165

Baví nás náročné projekty

Zakládáme si na tom, že všechny projekty vždycky dotáhneme až do konce. Nečekejte od nás žádná polovičatá řešení. Ke všemu, co děláme, přistupujeme logicky a věcně. Naši zákazníci vždycky dostanou přesně to, co potřebují. 

Luboš Lev

Jsem rád, že si každý den můžu přizpůsobit, jak potřebuji. Flexibilní pracovní doba mi pomáhá vyhnout se nudnému stereotypu, který bývá pro hodně lidí často problém.

Luboš Lev Elektromontér ve výrobě rozvaděčů

Přečíst si více

tesla

Díky práci v EUROSOFT-Control jsem se podíval do mnoha zemí na světě. Nikdy nezapomenu na Gigafactory v USA, kde se vyrábí baterie pro Teslu. Měl jsem radost, že jsem se podílel na rozvoji jednoho z největších výrobních závodů na světě.

Jaroslav Svoboda PLC programátor

Přečíst si více

 

Právě obsazujeme tyto pozice:ELEKTRO PROJEKTANT

O nás Společnost EUROSOFT se od roku 2006 úspěšně specializuje na projekci, výrobu a uvádění do provozu elektrorozvaděčů. Naše rozvaděče jsou široce využívány v různých průmyslových...

PLC PROGRAMÁTOR junior

Chceš pracovat na zajímavých technických projektech po Evropě a občas i trochu dál? Buď součástí týmu, který oživuje zařízení nejrůznějších typů a velikostí s PLC řízením od Siemense. Tvým...

PLC PROGRAMÁTOR senior

Do našeho týmu špičkových odborníků hledáme dobrodruhy - samostatné, zodpovědné a zvídavé programátory PLC (případně i robotů), kteří mají praktické zkušenosti s programováním PLC a nebojí se...

ELEKTROMONTÉR. Tvořit, ne jen montovat!

Hledáš práci v jednosměnném provozu?  Chceme se rozrůstat, a proto stále hledáme do týmu šikovné elektromontéry. Tvým úkolem bude podle technické dokumentace sestavovat a zapojovat...

 


Zapadli byste
do našeho týmu?

Domluvte si s námi schůzku, i když tu nemáme pozici přesně pro Vás. Popovídáme si o možnostech spolupráce.

Kontaktujte nás


Máš na to pracovat pro Teslu?

tesla-car

Hledáme PLC guru, který si troufne pracovat na významných projektech po celém světě.

Udělej si test