O nás

Tvoříme chytrá a efektivní řešení v oblasti průmyslové automatizace. Naše know-how využívají významní evropští výrobci z různých odvětví, kteří své stroje a technologie dodávají do celého světa. Svěřte nám i svůj elektroprojekt.

Obě společnosti EUROSOFT - System s.r.o. a EUROSOFT - Control s.r.o. jsou podrobené jednotnému řízení ze strany řídící osoby pana Martina Paška a tvoří tak v souladu s § 79 Zákona o obchodních korporacích koncern.

„Tvoříme s Vámi technologie budoucnosti!“


Náš příběh

Společnosti EUROSOFT - System a EUROSOFT - Control jsme založili v roce 2006 s kolegy-kamarády. Vždycky jsme si zakládali na kvalitní práci a zákazníci se k nám vraceli.

V roce 2012 došlo k vnitřním změnám a my si uvědomili, že nejdůležitějším prvkem naší společnosti jsou lidé, kteří pro nás pracují. Všechno začalo fungovat lépe a firma se rozrůstala. Zákazníci byli spokojení a přicházelo víc a víc zakázek. Nedávno jsme se přestěhovali do nových prostor, kde máme dostatek prostoru pro další rozvoj. Nyní sídlíme v Plzni Černicích, hned u sjezdu z dálnice.

Spolupracujeme s velkými firmami jako BMW, Oerlikon Group, ISIMAT, Junker Group, HOLLANDIA Karlovy Vary. Těšíme se, kam se skupina EUROSOFT v budoucnosti na své cestě světem elektra dostane.

Martin Pašek, jednatel společností EUROSOFT

pasek

Historie

1996

Budoucí zakladatelé EUROSOFTU začínají spolupracovat jako jednotliví živnostníci. 

2006

Zakládáme společnosti EUROSOFT.

2007

Rozjíždíme výrobu rozvaděčů.

Podrobnější historie
 234

Naše vize a hodnoty

Baví nás náročné projekty

Zakládáme si na tom, že všechny projekty vždycky spolehlivě dotáhneme až do konce. Nečekejte od nás žádná polovičatá řešení.    Ke všemu, co děláme, přistupujeme logicky a věcně. Naši zákazníci vždycky dostanou přesně to, co potřebují. 

vize_1

 

vize_2

Jsme draví a nadšení do práce

Jakmile se do něčeho pustíme, nepřestaneme, dokud nemáme 100% výsledek. Možná proto jsme se z řadového subdodavatele stali přímým dodavatelem softwaru pro optimalizaci výrobních procesů v BMW.


Lidé ve firmě

  • lide_ve_firme_3
  • lide_ve_firme_1
  • lide_ve_firme_4

Máš na to pracovat pro Teslu?

tesla-car

Hledáme PLC guru, který si troufne pracovat na významných projektech po celém světě.

Udělej si test