Luboš Lev

Luboš Lev

Jsem rád, že si každý den můžu přizpůsobit, jak potřebuji. Flexibilní pracovní doba mi pomáhá vyhnout se nudnému stereotypu, který bývá pro hodně lidí často problém.

Luboš Lev Elektromontér ve výrobě rozvaděčů


Jak jsem přišel k EUROSOFT-Control

V EUROSOFT-Control jsem už pátým rokem. I předtím jsem pracoval pro firmu, která vyráběla elektrorozvaděče, ale nebyl jsem tam spokojený. Vzhledem k tomu, že jsem fungoval ve stejném oboru, neměl jsem s nástupem k EUROSOFT-Control žádný problém.

Různorodé úkoly

S čistým svědomím můžu říct, že práce je zároveň i mým koníčkem. Baví mě kontrast, kdy chvíli pracuji manuálně a chvíli řeším administrativní úkoly. Jsem rád, že si den můžu do jisté míry plánovat podle sebe.

20180522_0140

Mám okolo sebe pohodové lidi, se kterými tvoříme spolehlivý tým. A samozřejmě v neposlední řadě, jsem spokojený s penězi, které vydělávám.

20180522_0025   20180522_0038

Plány do budoucna

Práce v EUROSOFT-Control pro mě znamená perspektivní a stálé zaměstnání v oboru, který mě baví. Mám radost z toho, že se firma rozrůstá a přestěhovali jsme se do nové a větší budovy v Plzni. A jsem také rád, že na nás vedení nezapomíná a připravuje pro nás nové a nové benefity. Jsem tu skutečně spokojený.

 

 

Zpět do kariéry


Přidejte se
k EUROSOFT-Control

Volné pracovní pozice