ELEKTRO PROJEKTANT

O nás

Společnost EUROSOFT se od roku 2006 úspěšně specializuje na projekci, výrobu a uvádění do provozu elektrorozvaděčů. Naše rozvaděče jsou široce využívány v různých průmyslových odvětvích, včetně automobilového průmyslu, metalurgie, plastového průmyslu, dopravní techniky, slévárenství, stavebních materiálů, tiskařství, farmaceutického a tabákového průmyslu a dalších. Exportujeme především do zemí Evropské unie a jsme hrdí na dlouhodobou spokojenost našich zákazníků, která je pro nás důkazem kvality naší práce.

V současné době hledáme ELEKTRO PROJEKTANTA.

Náplň práce:

  • Navrhování řešení a tvorba projektové dokumentace v softwaru EPLAN pro elektrokonstrukci rozvaděčů
  • Řízení a zpracování svěřených projektů s důrazem na komunikaci se zákazníkem.
  • Zodpovědnost za implementaci požadavků zákazníka do projektové dokumentace.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru elektrotechniky.
  • Zkušenosti s prací v softwaru EPLAN.
  • Znalost tvorby výkresové dokumentace elektroprojektů.
  • Logické a technické myšlení.
  • Organizační schopnosti.
  • Komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost.
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené a 2 sick days.
  • Stravenkový paušál.
  • Moderní pracovní prostředí v Plzni – Černicích.
  • Jazykové vzdělávací kurzy.
  • A další benefity, které probereme při osobním setkání.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis.

Práce na plný úvazek

Zaujala Vás tato pozice?

Pošlete životopis

Máš na to pracovat pro Teslu?

tesla-car

Hledáme PLC guru, který si troufne pracovat na významných projektech po celém světě.

Udělej si test