Zkolaudováno. Výstavba průmyslového areálu pro výrobu rozvaděčů je dokončena.

1. 9. 2020

Dne 31.8.2020 se konala slavnostní kolaudace u příležitosti dokončení projektu výstavby průmyslového areálu pro výrobu rozvaděčů společností EUROSOFT a INTERSOFT-Automation. Spojumajitelé firem p. Martin Pašek a p. Branislav Mózer ve svých proslovech zmínili momenty, které byly pro rozhodnutí začít stavět na nové adrese v Plzni-Černicích klíčové. V roce 2014 slovo dalo slovo a po vyřízení stavebního povolení se do dvou let začalo stavět. 

Výstavbu obou etap areálu zajišťovala stavební společnost Empex Holding. V první etapě se jednalo o výstavbu výrobní haly společností EUROSOFT a byla realizována od prosince 2016 do září 2017.  Firma, zabývající se nejen výrobou rozvaděčů, ale také automatizací, se nastěhovala do nových prostor na podzim roku 2017 a od této chvíle působí na nové adrese Nepomucká 259. V soutěži Stavba roku Plzeňského kraje za rok 2017 získala hala Cenu svazu podnikatelů ve stavebnictví. 

Výstavba druhé etapy byla zahájena v lednu 2019 a dokončena v srpnu 2020.  Nová výrobní hala bude sloužit firmě INTERSOFT-Automation, přestěhování společnosti je naplánováno na podzim tohoto roku. 

„Na první pohled jsou si budovy podobné, ale i přesto v nich najdete mnoho rozdílů. EUROSOFT se zabývá také automatizací, proto u nás na rozdíl od druhé budovy nenejadete na zdech vypínače. Světla v naší firmě řídí informační systém. Rozdílné jsou také velikosti a počty kanceláří, “ uvedl Martin Pašek, jednatel společností EUROSOFT.

V závěru proslovů také zazněla poděkování všem pracovníkům, bez jejichž kvalitní práce a dodržování jednoduchých pravidel by nikdy k výstavbě nedošlo.  A jaká, že to jsou pravidla?

1. Dej si cíl a jdi za ním.

2. Neboj se řešit problémy, stav se k nim čelem. Nejprve nad nimi přemýšlej a až potom je řeš.

3. To, co děláš, dělej pořádně, a pokud to je možné, ještě lépe než ostatní. 

4. Dodržuj dané slovo. 


Další aktuality

7. 12. 2022

PF 2023

20. 10. 2021

Maturanti SPŠE navštívili výrobu rozvaděčů

12. 8. 2021

Sbírka pro obce zasažené tornádem

„Když vidíte, jak se vám chodidla odlepují od země, nevíte, jestli si vás k sobě nepovolal Bůh. Nikdy bych nevěřila, jak vteřina může být dlouhá, “ popsala své pocity Květa z Lužic krátce poté, co...

Zobrazit všechny aktuality